HAKKIMIZDA // ANALİTİK MÜHENDİSLİK MEKANİK TESİSAT PROJE

2001 yılında meslek hayatına başlayan Makine Yük. Mühendisi Hasan Hakkı ÖZER ve Makine Mühendisi Hasan Karhan ŞENOL tarafından 2005 yılında kurulan Analitik Mühendislik Ltd. Şti., Mekanik Tesisat Proje ve Taahhüt sektöründe faaliyet gösteren genç ve dinamik kuruluştur.

ANALİTİK olarak, kuruluşun çekirdek kadrosu liderliğinde, Mekanik Tesisat Proje, Uygulama, Müşavirlik ve Kontrolörlük alanlarında hizmet verilmektedir.

Analitik Mühendislik olarak temel prensibimiz; Mekanik Tesisat proje ve uygulamalarında yüklenicisi olduğumuz işleri yüksek sorumluluk bilinci ile yatırımcı riskini paylaşarak optimum çözümler üretmektir.

Analitik Mühendislik olarak hedefimiz Makine Mühendisliğinin temel ve teknik doğrularından ekonomik olma adına taviz vermeden yüklenicisi bulunduğumuz mühendislik hizmetleri işlerini; finansal gücümüzü, ekip çalışmamızı, firma içi dayanışmamızı ve özverimizi ortaya koyarak, iş programının gerektirdiği sürede optimum maliyet ile işverene eksiksiz olarak teslim etmek ve garanti süresi bitiminden sonra da devam eden bakım ve servis sorumluluğu ile işveren riskini paylaşmaktır.

Mekanik Tesisat Proje